[vc_row css=”.vc_custom_1527220103777{padding-top: 70px !important;padding-bottom: 70px !important;}”][vc_column][thim-heading title=”Биди најдобра верзија од себе” size=”h3″ sub_heading=”Трет Модул” line=”true” text_align=”text-center”][vc_column_text]

Не е важно каква е вашата моментална состојба, важно е дека вие можете да ја промените.

Успехот бара многу помалку работа отколку што мислите.

Подгответе се за успех преку  трансформација на вашиот живот. Сите три модула од Биди најдобра верзија од себе, ќе ви помогне да го дизајнирате вашиот идеален живот и ќе ги оттргне сите пречки кои стојат на вашиот пат кон усехот.  Ќе го научите патот како да стигнете од таму каде што сега се наоѓате, таму каде што сакате да бидете. И за време на ова патување да уживате и да се чуствувате одлично.

[/vc_column_text][thim-gallery-images number=”3″ css_animation=”appear” autoplaytimeout=”1″ image=”7962,7959,7956,7953″ title=”Учесници на модулите за Биди Најдобра Верзија од Себе”][/vc_column][/vc_row][vc_row full_width=”stretch_row” css=”.vc_custom_1527220012935{padding-top: 27px !important;background-color: #f5f5f5 !important;}”][vc_column css=”.vc_custom_1527220192300{padding-top: 0px !important;}”][thim-heading title=”Кои теми ќе се работат на третиот модул?” size=”h3″ line=”true” text_align=”text-center”][vc_row_inner css=”.vc_custom_1527222023100{padding-bottom: 100px !important;}”][vc_column_inner][vc_column_text el_class=”thim-list-text”]

  • Стравот е најголемиот непријател на човекот. Искуси го стравот и направи ги нештата секако;
  • Ние сме просек од петте луѓе со кои се ружиме секојдневно. Опкружи се со позитивни луѓе, луѓе кои те подржуваат и ти помгаат во твојот раст и развој;
  • Користи ја повратната информација (feedback) во твоја корист. Мисли на негативен фидбек како за позитивни можности;
  • Однесувај се како да – Биди, прави и имај се што ќе посакаш… почнувајќи од сега;
  • Развиј позитивна свесност за пари. Да се биде негативен за пари сериозно ќе го саботира твојот финансиски успех;
  • Практицирај упорност со трпение;
  • Стани Лидер кој ќе го следат.

[/vc_column_text][/vc_column_inner][/vc_row_inner][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_empty_space height=”20px”][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_cta h2=”” add_icon=”left” i_icon_fontawesome=”fa fa-graduation-cap” i_color=”pink” i_background_style=”rounded” i_background_color=”white” css=”.vc_custom_1570521720962{background-color: #ffffff !important;background-position: center !important;background-repeat: no-repeat !important;background-size: cover !important;border-radius: 3px !important;}”]

По завршување на сите три модула вие ќе се здобиете со сертификат за учество во програмата Биди најдобра верзија од себе и се стекнувате со право да ги користите стекнатите техники за личен саморазвиток.

[/vc_cta][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][thim-heading title=”Погледнете ги Модул 1 и Модул 2:” size=”h3″ line=”true” text_align=”text-center”][/vc_column][vc_column width=”1/2″ css=”.vc_custom_1534603904233{padding-top: 30px !important;padding-right: 30px !important;padding-bottom: 30px !important;padding-left: 30px !important;}”][vc_hoverbox image=”8059″ primary_title=”МОДУЛ 1″ primary_title_font_container=”color:%23ffffff” primary_title_google_fonts=”font_family:Open%20Sans%3A300%2C300italic%2Cregular%2Citalic%2C600%2C600italic%2C700%2C700italic%2C800%2C800italic|font_style:800%20bold%20regular%3A800%3Anormal” primary_title_css_animation=”bounceIn” hover_title=”ПРВ МОДУЛ” align=”left” hover_btn_title=”Дознај повеќе” hover_btn_color=”inverse” use_custom_fonts_primary_title=”true” hover_add_button=”true” hover_btn_link=”url:https%3A%2F%2Fwww.katerinaangelovska.mk%2Fbidi-najdobra-verzija-od-sebe%2Fprv-modul%2F|”]Јас верувам дека секој од нас може да постигне неверојатни успеси во животот.

[/vc_hoverbox][/vc_column][vc_column width=”1/2″ css=”.vc_custom_1534603928055{padding-top: 30px !important;padding-right: 30px !important;padding-bottom: 30px !important;padding-left: 30px !important;}”][vc_hoverbox image=”8095″ primary_title=”МОДУЛ 2″ primary_title_font_container=”color:%23ffffff” primary_title_google_fonts=”font_family:Open%20Sans%3A300%2C300italic%2Cregular%2Citalic%2C600%2C600italic%2C700%2C700italic%2C800%2C800italic|font_style:800%20bold%20regular%3A800%3Anormal” primary_title_css_animation=”bounceIn” hover_title=”ВТОР МОДУЛ” align=”left” hover_btn_title=”Дознај повеќе” hover_btn_color=”inverse” use_custom_fonts_primary_title=”true” hover_add_button=”true” hover_btn_link=”url:https%3A%2F%2Fwww.katerinaangelovska.mk%2Fbidi-najdobra-verzija-od-sebe%2Fvtor-modul%2F|”]Време е да излезете од секојдневните рутини и да станете вистински достигнувач.

[/vc_hoverbox][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_cta h2=”Контактирајте не”]За повеќе информации пополнете ја формата подолу или јавете се на +389 70 23 54 27 и со задоволство ќе ви одговориме.[/vc_cta][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][contact-form-7 id=”6201″][/vc_column][/vc_row]