[vc_row css=”.vc_custom_1527220103777{padding-top: 70px !important;padding-bottom: 70px !important;}”][vc_column][thim-heading title=”Биди најдобра верзија од себе” size=”h3″ sub_heading=”Втор Модул” line=”true” text_align=”text-center”][vc_column_text]

Време е да излезете од секојдневните рутини. Време е да станете вистински достигнувач.

Вие имате внатрешен GPS како да се префрлите на автоматска рута за било која дестинација (цели, афирмации, визуелизација). Доколку знаете и сте фокусирани на ЗОШТО, КАКО ќе се појави! Вие имате внатрешен водечки систем, научете да му верувате и користете го. Секогаш функционира и ви зборува преку вашите телесни сензации.

Пронајдете ја хармонијата која доаѓа со себе-прифаќање и во процесот откријте ја вашата животна мисија и неограничените можности кои ве чекаат. Клучот да го промените светот, да го промените вашиот живот и да ги облагородите тие околу вас, е автентичноста, подготвеноста да бидете свои, да живеете во согласност со сопствеите вредноти, да бидете страствени за се` то ве опкрушува, да станете најдобра верзија од себе.

Не е важно дали вашата цел е да бидете добар родител, врвен спортиста, да купите автомобил од вашите соништа, да станете менаџер во вашата компанија, да изгуботе килограми, да патувате или да бидете феноменален актер – овој модул ќе ви овозможи да развиете јаснен опствен план кој ќе го трансформира вашиот живот така како што вие посакувате.

[/vc_column_text][thim-gallery-images number=”3″ css_animation=”appear” autoplaytimeout=”1″ image=”7962,7959,7956,7953″ title=”Учесници на модулите за Биди Најдобра Верзија од Себе”][/vc_column][/vc_row][vc_row full_width=”stretch_row” css=”.vc_custom_1527220012935{padding-top: 27px !important;background-color: #f5f5f5 !important;}”][vc_column css=”.vc_custom_1527220192300{padding-top: 0px !important;}”][thim-heading title=”Кои теми ќе се работат на вториот модул?” size=”h3″ line=”true” text_align=”text-center”][vc_row_inner][vc_column_inner][vc_column_text el_class=”thim-list-text”]

  • Ослободете се од одвлекувачите на внимание и фокусирајте се на вашите соништа, вашите надежи и вашите цели.;
  • Секој ден прави 5 работи кои ќе те водат кон остварување на целта;
  • Моќта на Афирмацијата;
  • Фантазијата е најважна. Таа претставува увид во идните убавини на животот.” Алберт Ајншатјн – Моќта на визуeлизацијата;
  • Побарај, верувај и ќе добиеш;
  • Откривање на копнежот, вашата животна мисија;
  • Моќта на поставување на прашања и барање на посакуваното;
  • Универзумот ја наградува акцијата.

[/vc_column_text][/vc_column_inner][/vc_row_inner][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][thim-heading title=”Погледнете ги Модул 3 и Модул 1:” size=”h3″ line=”true” text_align=”text-center”][/vc_column][vc_column width=”1/2″ css=”.vc_custom_1534603904233{padding-top: 30px !important;padding-right: 30px !important;padding-bottom: 30px !important;padding-left: 30px !important;}”][vc_hoverbox image=”8101″ primary_title=”МОДУЛ 3″ primary_title_font_container=”color:%23ffffff” primary_title_google_fonts=”font_family:Open%20Sans%3A300%2C300italic%2Cregular%2Citalic%2C600%2C600italic%2C700%2C700italic%2C800%2C800italic|font_style:800%20bold%20regular%3A800%3Anormal” primary_title_css_animation=”bounceIn” hover_title=”ТРЕТ МОДУЛ” align=”left” hover_btn_title=”Дознај повеќе” hover_btn_color=”inverse” use_custom_fonts_primary_title=”true” hover_add_button=”true” hover_btn_link=”url:https%3A%2F%2Fwww.katerinaangelovska.mk%2Fbidi-najdobra-verzija-od-sebe%2Ftret-modul%2F|”]Не е важно каква е вашата моментална состојба, важно е дека можете да ја промените.

[/vc_hoverbox][/vc_column][vc_column width=”1/2″ css=”.vc_custom_1534603928055{padding-top: 30px !important;padding-right: 30px !important;padding-bottom: 30px !important;padding-left: 30px !important;}”][vc_hoverbox image=”8059″ primary_title=”МОДУЛ 1″ primary_title_font_container=”color:%23ffffff” primary_title_google_fonts=”font_family:Open%20Sans%3A300%2C300italic%2Cregular%2Citalic%2C600%2C600italic%2C700%2C700italic%2C800%2C800italic|font_style:800%20bold%20regular%3A800%3Anormal” primary_title_css_animation=”bounceIn” hover_title=”ПРВ МОДУЛ” align=”left” hover_btn_title=”Дознај повеќе” hover_btn_color=”inverse” use_custom_fonts_primary_title=”true” hover_add_button=”true” hover_btn_link=”url:https%3A%2F%2Fwww.katerinaangelovska.mk%2Fbidi-najdobra-verzija-od-sebe%2Fprv-modul%2F|”]Јас верувам дека секој од нас може да постигне неверојатни успеси во животот.

[/vc_hoverbox][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_cta h2=”Контактирајте не”]За повеќе информации пополнете ја формата подолу или јавете се на +389 70 23 54 27 и со задоволство ќе ви одговориме.[/vc_cta][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][contact-form-7 id=”6201″][/vc_column][/vc_row]