[vc_row][vc_column][thim-heading title=”Дводневен семинар “Ослободи ја моќта во себе”” size=”h3″ font_sub_heading=”custom” custom_sub_font_weight=”” custom_sub_font_style=”oblique” line=”true” text_align=”text-center”][vc_column_text]

Придружете ми се на дводневен семинар “Ослободи ја моќта во себе”, во вистинска оаза надвор од вашето место на живеење, каде во директен контакт со природата и подалеку од секојдневните одвлекувачи на внимание, ќе го препознаете тоа што вистински го сакате од вашиот живот, ќе искреирате детална мапа која ќе ви покаже што е потребно да направите за да го добиете тоа што го сакате, и како да ги надминете потенцијалните препреки на вашиот пат кон успехот. Овие два дена ќе ве однесат на сосема ново ниво на размислување и разбирање на себеси и својот живот, ќе го искусите својот внатрешен мир, како да поставите приоритети и да ја изразите креативноста. Оваа интензивен дводневен семинар ќе ви даде знаење, разбирање, инспирација и што е најважно ќе добиете конкретни алатки и насоки како да започнете да живеете автентичен и исполнет живот.

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row full_width=”stretch_row” css=”.vc_custom_1527220012935{padding-top: 27px !important;background-color: #f5f5f5 !important;}”][vc_column css=”.vc_custom_1527220192300{padding-top: 0px !important;}”][thim-heading title=”Како оваа програма ќе ве направи моќни?” size=”h3″ line=”true” text_align=”text-center”][vc_row_inner css=”.vc_custom_1527222023100{padding-bottom: 100px !important;}”][vc_column_inner][vc_column_text el_class=”thim-list-text”]

Во текот на викендот ќе работиме на следните аспекти и идеи:

  • Како нашите мисли, имагинацијата и нашето однесување влијаат на нашиот живот;
  • Преку вежби ќе добиете јасна слика за тоа што го сакате во животот;
  • Ќе ја препознаете важноста од донесување одлука да верувате дека е возможно;
  • Како да додадете турбо енергија на вашите цели преку моќта на имплементирање на дневни афирмации и визуелизација;
  • Водечки медитации;
  • Утрински јога вежби.

[/vc_column_text][/vc_column_inner][/vc_row_inner][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_cta h2=”Контактирајте не”]За повеќе информации користете ја формата за контакт подолу, пратете порака на мејл адресата info@katerinaangelovska.mk или јавете се на +389 70 23 54 27.[/vc_cta][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][contact-form-7 id=”6201″][/vc_column][/vc_row]